top of page
Search

Ko nozīmē mēbeļu montāžas serviss?

Viena no svarīgākajām komponentēm jebkurā ēkas telpā ir mēbeles. Tās padara vietu ērtāku un veido sava veida dizainu. Kad ir jāpārvācas no vecām mājām uz jaunām, mēbeļu transportēšana var kļūt par izaicinājumu. Šī iemesla pēc lielākā daļa cilvēku izvēlas saliekamas/izjaucamas mēbeles, jo tās var vienkāršāk pārvadāt un pēc tam salikt kopā. Saliekamas mēbeles ir elegantas, par pieņemamu cenu un ir daudz vienkāšāk lietot līdz brīdim, kad tās ir jāmontē.


Kas varētu dot lielāku prieku kā nopirkt jaunu mēbeļu komplektu?! Savukārt, kas varētu visvairāk apslāpēt prieku? Noteikti apziņa, ka ir nepieciešams samontēt mēbeļu daļas pašam!


Ir vairāki soļi, ko varat veikt, lai novērstu vairākus nepatīkamos momentus, kas saistīti ar mēbeļu uzstādīšanu. Lielākoties precēm komplektā nāk visi nepieciešamie instrumenti un pilna montāžas instrukcija. Tomēr ne vienmēr Jūs varat pārliecināties par to, ka varēsiet efektīvi salikt iegādātās mēbeles, lai gan patiesībā dažreiz varētu būt arī jautri salikt tās pašam.


Vissvarīgākais mēbeļu montāžas procesā, iespējams, ir instrumenti. Daudzas mēbeļu daļas tiek piegādātas ar maziem instrumentim, kurus var izmantot, bet tik un tā lielākoties ir nepieciešami arī savi pamatinstrumenti. Jo augstāka instrumentu kvalitāte, jo vieglāk tos lietot. Parasti tie instrumeti, kas ir pievienoti precei, ir ļoti mazi un sarežģīti pielietojami.


Vēl viena lieta, ko atcerēties, ir tīra darba vieta. Pirms mēbeles tiek piegādātas, jāmēģina atbrīvot vietu telpā, jāpārvieto viss, kas nav nepiecešams, lai varētu novietot visas detaļas uz grīdas. Tas palīdzēs padarīt procesu vienkāršāku un saprotamāku. Sākumā noteikti Jūs vēlēsieties arī pārbaudīt, vai visas nepieciešamās mēbeļu daļas ir uz vietas. Kad būs laiks salikt daļas kopā, Jūs viegli varēsiet atrast nepieciešamo.

Liekot mēbeles pa daļām, tas prasa īpašu pacietību jo īpaši, ja jāseko instrukcijai soli pa solim. Ja instrukcijas netiek precīzi ievērojas montāžas laikā, mēbeles var būt nestabilas.


Dzīve ir pārāk īsa un interesanta, lai tērētu laiku mēbeļu montāžai! Deleģējiet atbildību ekspertiem un minimizējiet savu stresu. Montāžas uzņēmums spēj piedavāt pakalpojumus, kas garantē ātru, kvalitatīvu un profesionālu rezultātu.


29 views

Comments


bottom of page