top of page

KONTAKTI

Mēbeļu uzstādīšanas instrumenti

     +371 23000320   Tel  /  WhatsApp  / Email

KAPĒC MĒS?

Kāpēc mēs? Zinot, cik ,bieži vien, sarežģīta ir vide, kura ir saistīta ar pakalpojumu saņemšanu, tad esam tie, kas ik dienu šādu stereotipu lauž - apkalpojot savus Klientus un saņemot pretī īstu atzinību!

Mūsu misija ir atvieglot Klienta darbu, ietaupīt laiku un palīdzēt sarežģītas lietas padarīt par vienkāršām  - viegli lietojamām.

Lai nesanāk šādi...

Kāpēc mēs?

Nepareiza mēbeļu montāža

Mūsu vērtība ir mūsu darbinieki! Jau no pašiem pirmsākumiem komanda tika veidota ar zinošiem meistariem, kuri mīl savu darbu un rūpējas par katru uzticēto projektu. Un savukārt, uzņēmums rūpējas par harmoniju kolektīvā, darba stilu, darba ētiku (Kā veiksmīgi sadarboties? Kā apieties ar instrumentiem? Kā attiekties pret darbu un darba vidi, kurā jāveic darbs?), darba tērpu, higiēnas standarti.

Vēlamies uzsvērt, ka mums IR svarīgi ietaupīt Jūsu laiku, to pierādot ar tādu priekšrocību, kā piem. Klients no intereses brīža (piem. tagad), atsūtot mums pieteikumu pāris darba dienas iepriekš, pirms nepieciešamā montāžas datuma (vai vēl garākā laika posmā, kamēr mums vēl nav sastādīts darbu grafiks - respektīvi, ar mērķi uzsākt darbu pēc pāris darba dienām) - pats var ierosināt dienu un laiku, kad viņam būtu ērti mūs sagaidīt. Klients savlaicīgi noorganizē mēbeļu sagādi un laikus - uz konkrēto datumu norezervē mūsu montāžas pakalpojumus. Rezultātā, atvestās mēbeles 'negaidītu', kamēr montieri atbrīvosies (ir gadījies dzirdēt), bet gan vienlaicīgi un nekavējoties tiktu uzsākta mēbeļu montāža, uzreiz pēc to piegādes.

UZRAKSTIET MUMS

Tava ziņa ir nosūtīta veiksmīgi!

KONTAKTINFORMĀCIJA

Virtuves montāža Logo

Tel: +371 23000320

Tel  /  WhatsApp  / Email

Email: sales@mebelumontaza.lv

bottom of page