top of page

CENAS

mēbeļu montāža
Izvēlies atbilstošo

PATEIKSIM PRECĪZU / IZDEVĪGĀKO CENU!

Paldies! Cenas pieprasījums nosūtīts!
Kā atbrīvosimies - tā sazināsimies!

* Visbiežāk tiek atbildēts no 5 - 17 min laikā

Kādas cenas ?

 

 

 

Mēbelu montāžas cenas un Virtuves montāžas cenas tirgū ir atšķirīgas, bet skaidrs ir 1, mēs esam demokrātisku cenu līderis tirgū. Piezvaniet mums, uzrakstiet čatā vai aizpildiet formu augstāk un mēs Jums piedāvāsim kvalitatīvu pakalpojumu, no kura Jūs nevarēsiet atteikties!

 

PĀRBAUDĪT CIK EIRO >

 

* Vēlamies uzsvērt, ka mums IR svarīgi ietaupīt Jūsu laiku, to pierādot ar tādu priekšrocību, kā piem. Klients no intereses brīža (piem. tagad), atsūtot mums pieteikumu pāris dienas iepriekš, pirms nepieciešamā montāžas datuma (vai vēl garākā laika posmā, kamēr mums vēl nav sastādīts darbu grafiks - respektīvi, ar mērķi uzsākt darbu pēc pāris dienām) - pats var ierosināt dienu un laiku, kad viņam būtu ērti mūs sagaidīt. Klients savlaicīgi noorganizē mēbeļu sagādi un laikus - uz konkrēto datumu norezervē mūsu montāžas pakalpojumus. Rezultātā, atvestās mēbeles 'negaidītu', kamēr montieri atbrīvosies (ir gadījies dzirdēt), bet gan vienlaicīgi un nekavējoties tiktu uzsākta mēbeļu montāža, uzreiz pēc to piegādes.

Lai mēs varētu aprēķināt izdevīgāko piedāvājumu - precīzu cenu mēbeļu montāžai, Jums ir jāpastāsta mums, kādas mēbeles vēlaties samontēt un kādu rezultātu vēlaties sagaidīt. Mēs iepazīsimies ar nepieciešamo pieprasījumu un nekavējoties sazināsimies ar Jums, lai vienoties par izdevīgāko risinājumu!

Tāpat Jūs varat arī uzrakstīt mums epastu vai vienkārši piezvanīt!

Pacentīsimies no sirds! Paldies! Prieks palīdzēt!

E.  sales@mebelumontaza.lv
 

bottom of page