top of page

PAR MUMS

Kāpēc mēs? Zinot, cik ,bieži vien, sarežģīta ir vide, kura ir saistīta ar pakalpojumu saņemšanu, tad esam tie, kas ik dienu šādu stereotipu lauž - apkalpojot savus Klientus un saņemot pretī īstu atzinību!

Mūsu misija ir atvieglot Klienta darbu, ietaupīt laiku un palīdzēt sarežģītas lietas padarīt par vienkāršām  - viegli lietojamām.

Lai nesanāk šādi...

Kāpēc mēs?

Nepareiza mēbeļu montāža

Mūsu vērtība ir mūsu darbinieki! Jau no pašiem pirmsākumiem komanda tika veidota ar zinošiem meistariem, kuri mīl savu darbu un rūpējas par katru uzticēto projektu. Un savukārt, uzņēmums rūpējas par harmoniju kolektīvā, darba stilu, darba ētiku (Kā veiksmīgi sadarboties? Kā apieties ar instrumentiem? Kā attiekties pret darbu un darba vidi, kurā jāveic darbs?), darba tērpu, higiēnas standarti.

Vēlamies uzsvērt, ka mums IR svarīgi ietaupīt Jūsu laiku, to pierādot ar tādu priekšrocību, kā piem. Klients no intereses brīža (piem. tagad), atsūtot mums pieteikumu pāris dienas iepriekš, pirms nepieciešamā montāžas datuma (vai vēl garākā laika posmā, kamēr mums vēl nav sastādīts darbu grafiks - respektīvi, ar mērķi uzsākt darbu pēc pāris darba dienām) - pats var ierosināt dienu un laiku, kad viņam būtu ērti mūs sagaidīt. Klients savlaicīgi noorganizē mēbeļu sagādi un laikus - uz konkrēto datumu norezervē mūsu montāžas pakalpojumus. Rezultātā, atvestās mēbeles 'negaidītu', kamēr montieri atbrīvosies (ir gadījies dzirdēt), bet gan vienlaicīgi un nekavējoties tiktu uzsākta mēbeļu montāža, uzreiz pēc to piegādes.

ATSAUKSMES

Sofija K.

Tukums

Meklēju, kādu, kura darbs ir mēbeļu saskrūvēšana - atradu - mebelumontaza.lv Firmas darbinieks atbrauca uz mājām un visu samērīja (pati negribēju riskēt, jo sienas netaisnas), tas bija svarīgi, jo man vajadzēja zināt precīzi, jo pēc virtuves braucu uz Lietuvu. Kad atvedu mēbeles, darbinieks salika ne tikai virtuves mēbeles, bet arī tehniku, sekciju istabai un skapjus! Viss ok - nav sūdzības!

Sun RePublic

Saulkrasti

Вместе работаем на протяжении 4х лет. В нашем новом проекте Sun Re.public компания занимается монтажом полностью всей мебели - собирают кухни, кровати, тумбы, шкафы, столы и прочее - весь интерьер, всю мебель. При необходимости подключат бытовую технику, сантехнику и даже повесят занавески. Делают все быстро и четко! Так держать - работаем!

Валентин П.

Рига

Могу порекомендовать ребят! Сборка мебели для офиса была организована оперативна и чятельна!Успехов в бизнесе! 

Igors V.

SIA

Ilgtermiņa sadarbības ietvaros kompānija sevi pierādīja kā uzticamu partneri uz kuru var paļauties gan termiņu ziņā, gan cenās, gan kvalitātē. Un mūsu biznesā - koka konstrukciju ražošanā un dzīvojamo māju būvniecībā tas ir ļoti svarīgi, jo viens apmierināts klients ir daudzi nākamie klienti!

Janina R.

Rīga

Pirms nopirku virtuvi, sazvanīju "mēbeļumontāža.lv" un jau sarunāju mēbeļu salikšanas izcenojumus un laikus. Ērti, ka laicīgi sarunājot, tiklīdz nopirku virtuvi jau nākamajā dienā ieradās divu vīru komanda un salika virtuvi vienas dienas laikā! Paldies!

Please reload

KONTAKTI

Mēbeļu uzstādīšanas instrumenti

UZRAKSTIET MUMS

Tava ziņa ir nosūtīta veiksmīgi!

INFO

Virtuves montāža Logo

Tel: +371 23000320

Tel  /  WhatsApp  / Email

Email: sales@mebelumontaza.lv

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page