top of page
Search

Top 6 vissarežģītāk montējamās IKEA mēbeles

IKEA ir atpazīstams ar RTA plakanā iepakojuma mēbelēm par pieņemamu cenu, milzīgajiem veikaliem, kur var viegli pazust un zviedru ēdienu. Tomēr Zviedrijas mēbeļu ražošanas uzņēmuma mēbelēm ir arī ēnā puse: dažkārt tās ir patiešām grūti salikt. Neatkarīgi no iemesliem - meistaru prasmju trūkums, neskaidras instrukcijas vai kaut kas cits, fakts paliek fakts: cilvēkiem bez speciālām zināšanām IKEA mēbeles ir grūti samontēt.


Tātad šajā rakstā ir izveidots saraksts ar vissarežģītāk montējamajām mēbelēm:


# 6 Trīskāršais sliežu ceļš

Pēc IKEA klientu atsauksmēm KVARTAL trīskāršā sliede esot vissarežģītākā prece, ko nācies samontēt. Būtībā tas ir 140 cm garš sliežu ceļš, tad cik grūti tas var būt? Galvenais izaicinājums, uz ko klienti norādīja, bija uzstādīšanas process. Tam ir nepieciešama urbjmašīna un pareizs uzgaļa izmērs. Lai gan lielākajai daļai vīriešu var būt rokdarbnieku komplekti un viņi par šo faktu pasmietos, dāmas teiktu citādi. Ja nepieciešams, detaļas var sagriezt ar metālzāģi, kas atkal rada vairāk problēmu. Uzskatiet, ka to ir grūti salikt vai nē, bet KVARTAL trīskāršo sliežu ceļš ir pelnījis vietu šajā sarakstā.


# 5 SVÄRTA divstāvu gultas rāmis

Divstāvu gultas ir lieliskas, jo aizņem maz vietas. Tomēr, kad Jūs montējat SVÄRTA divstāvu gultas rāmi, Jūs labprātāk vēlētos, lai kāds cits to darītu Jūsu vietā. Kaut arī šīs divstāvu gultas nesastāv no pārāk daudzām daļām, tomēr sajaukt ir patiešām viegli. Visas rāmja daļas izskatās vienādi, tā ir galvenā problēma, uz kuru norāda lielākā daļa klientu. Jūs varat viegli pievilkt skrūvi un pēc tam saprast, ka skrūve nonāk citā vietā.


# 4 STUVA mansarda gultas kombinācija

Ja divstāvu gulta bija viena no visgrūtāk montējamām IKEA mēbelēm, tad drošvien nekad neesat redzējis STUVA Loft gultas kombināciju, kas paredzēta bērniem. Šajā gultas komplektā ir gulta, rakstāmgalds, drēbju skapis un atvērta plaukta vienība. Protams, tas nozīmē, ka gabals ir ļoti garš, precīzāk, 193 cm. Bērnu istabas minimālajam griestu augstumam jābūt vismaz 240 cm. Skapim var piekļūt no abām pusēm, ja izvēlējāties rakstāmgaldu novietot perpendikulāri gultai. Labās ziņas ir tādas, ka uz kāpņu rokturiem ir pretslīdes rievas un aizmugurē - kabeļa izeja. Varbūt ir vērts šim darbam nolīgt profesionālus montētājus?


# 3 BESTÅ TV sienas iekārta

Vai Jums patīk stilīgi skatīties futbolu kopā ar draugiem? Stilīgi šajā gadījumā nozīmē skaisto BESTÅ TV sienas bloku. Plakana mēbeļu vienība, kas, bez šaubām, sniegs viesistabai lielisku apdari, taču ar daudzu galvassāpēm. Kāpēc? Tā lieluma dēļ. Besta televizora bloks jāpiestiprina pie sienas ar pievienoto sienas stiprinājumu. Vēl sarežģītāku montēšanu padara fakts, ka atkarībā no sienām, kas jums ir mājās, nepieciešama cita stiprinājuma ierīce. Jūs droši vien zināt, ka šīs ierīces tiek pārdotas atsevišķi, vai ne? Nē? Labās ziņas ir tādas, ka televizora soliņš var uzņemt maksimālo slodzi 50 kg un vairāk. Tātad Jūs varat droši iegādāties jebkuru vēlamo TV. Starp citu, atseviški tiek pārdoti arī interjera aksesuāri, kas palīdzētu labāk sakārtot DVD kolekciju. Vismaz tur nekas nevar noiet greizi.


# 2 BILLY / OXBERG grāmatu skapis

Iespējams, ka šī grāmatu plaukta labākā un sliktākā daļa ir tās regulējamie plaukti. Dažu iemeslu dēļ lielākajai daļai klientu ir grūtības tos pareizi iestatīt, bez papildu skrūves šeit un tur. Vēl viens iemesls, kāpēc BILLY / OXBERG grāmatu skapis ir viens no IKEA sarežģītākajām mēbelēm montāžā, ir fakts, ka tas ir jāpiestiprina pie sienas. Un Jūs jau zināt, ka fiksējošās ierīces tiek pārdotas atsevišķi. Tāpēc šausmīgi neērtības šīs plakanās mēbeles sagādā, pievienojot galdam izmērus: platums 200 cm, dziļums 28 cm un augstums 237 cm. Kad jums ir milzīga romānu kolekcija, Jūs vēlaties tikai labākos plauktus, tāpēc rēķinieties ar to.


# 1 PAX skapis

Pārsteidzoši, vai ne? Lielākā daļa cilvēku norāda, ka PAX drēbju skapis ir vissarežģītāk montējamā mēbele. PAX drēbju skapi pārdod milzīgās kastēs, jo pats skapis ir milzīgs. Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām ir skapja augstums. Dažreiz tas ir pārāk augts telpai, kurā vēlaties to ievietot. Turklāt tajā ir apmēram 150 detaļas, un to ir jāmontē vismaz divām personām. Uz kastes norādītais laiks norāda, ka tas prasīs apmēram 4 stundas, taču mēs visi zinām, ka tas ir ļoti optimistiski.


# Bonuss: Liatorp izklaides sistēma

Liatorp izklaides sistēmai ir plašs plauktu un paneļu klāsts visām multivides ierīcēm, kā arī tam jābūt piestiprinātam pie sienas. Šo plakanā iepakojuma gabalu ir tik grūti salikt, ka amerikāņu izcelsmes terapeite Ramani Durvasula to sauc par Divorcemaker jeb laulības šķīrēju. Kā terapeite viņa ir redzējusi, ka daudzi pāri nāk un iet, tie, kas ir samontējuši šo mēbeļu monstru, iespējams, ir izgājuši terapiju ātrāk nekā citi.


364 views

Comments


bottom of page